...

Tööstusliku markeerimise varjatud kulud

Kui palju markeerimisseadmed Teile tegelikult maksma lähevad? 

Siin on kuus viisi, kuidas kogukulusid vähendada ja tootmisliine tõhusamaks muuta.

Seisakud

See on kulu, mis märgistamisega seoses tihti tähelepanuta jäetakse. Seisakuid võib põhjustada näiteks halb prindikvaliteet või printeri puhastamine. See tähendab, et tootmisliin seisab, kuni keegi viib printeri puhastustsükli läbi. Mõnel printeril võib stabiliseerumiseks kuluda kuni 20 minutit, enne kui see on printimiseks uuesti valmis. 

LEIBINGER printeritehnoloogia hoiab kasutamata tinti 100% õhutihedas süsteemis. See ei kuiva ega ummistu, tootmisgraafikud ei kulu puhastamiseks ning väärtuslik tootmisaeg ja raha ei lähe raisku. Kvaliteetsed printimistulemused on alati garanteeritud.

Hooldus

Oluline on hoida masinaid hooldatud ja töökorras ning see võib moodustada olulise osa kogukuludest – välja arvatud juhul, kui Teil on LEIBINGER IQJET. Masin on hooldusvaba viis aastat või 20 000 töötundi. See on võimalik, kuna on kasutatud vastupidavaid, kvaliteetseid komponente ja ainulaadset tootekujundust, mis vähendab kulumist.

Seevastu paljudel teistel printimislahenduste pakkujatel ei pööra olulist tähelepanu hooldusnõuete piiramisele, kuna nende lähenemisviis keskendub nn südamiku hulgimüügile, ehk suurema hoolduse ajal vahetatakse terve printeri südamik välja. Tavaliselt juhivad seda protsessi kiibid, mis teatud aja möödumisel printeri automaatselt välja lülitavad. 

Seetõttu peaks hooldus- ja varuosade poliitikat puudutav päring olema üks peamisi küsimusi, mida oma kodeerimis- ja printimislahenduste pakkujalt küsida, sest see võib olla pikaajaline kulutegur.

Tööjõud

Arvestades praegust töötajate puudust, on eriti oluline arvestada inimeste ajakulu –  kui kaua kulutavad operaatorid aega printerite seadistamisele, puhastamisele või programmeerimisele? Printerid, mida on lihtne paigaldada ja hallata ka näiteks kaugjuhtimisvõimalustega, et töötajad ei peaks nende kasutamiseks mitu kilomeetrit tehases ringi käima, maksavad pikemas perspektiivis vähem. 

Ostuhind

Kõige ilmsem printimise maksumus on seadme esialgne maksumus, kuigi see on tavaliselt alla 30% kogukuludest. Kvaliteetne ja usaldusväärne kaubamärk maksab rohkem, kui odavam. Printerid maksavad rohkem, kui nad töötavad kiiremini või pakuvad rohkem funktsioone – seega on parim viis kokkuhoidmiseks tagada, et Te ei maksa funktsioonide eest, mida Te ei vaja. Pikemas perspektiivis on parim valik usaldusväärse tarnijaga, kellel on lai valik, et saaksite leida endale sobiva hinna.

Kulumaterjalid

Vähendage kasutatava tindi ja lahusti kogust ning vähendate oma kulusid. LEIBINGERi uusimatel printeritel on üks turu madalaimaid tarbimisnäitajaid, seega maksate oma tarbekaupade eest vähem. Siit on võimalik näha, palju Te Leibingeriga kokku hoiaksite!

Energia

Energiahinnad on endiselt kõrged, seega on printerite töötamiseks kuluv energia oluline tegur. Valige väikese võimsusega seadmed, näiteks Leibingeri uus IQJET: ainult 36 W võimsusega printer maksab vähem kui ühegi teise printeri kasutamine.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.