...
Täielik tootekontroll Rootsi Teltek kontrollkaaluga

Teltek kontrollkaalud ei leia ainult toote üle-või alakaalu, vaid aitavad tootmisprotsessi täiustada ja sellele vastavalt töötada. 

Teltek kontrollkaalusid kasutavad ettevõtted ei taga mitte ainult alakaaluliste toodete tagasilükkamist – on ka lahendus, mis reguleerib villimismasinaid automaatselt ja seda kõike käimasoleva tootmise käigus. Seetõttu aitavad Teltek kontrollkaalude lahendused meie klientidel nii eeskirju järgida kui ka raha säästa.

 

Kontrollkaalud

Teltek kontrollkaalud töötavad olulise mõõteriistana Teie tootmises. Nad koguvad andmeid, mis võimaldavad teil jälgida läbilaskevõimet, toodete kaalu ning pakkimis- ja villimisosakonna tõhusust.

Mis on kontrollkaal? 

Kontrollkaal ehk dünaamiline kaal on väljatöötatud eelkõige lõpptarbijale mõeldud pakendi üle- ja alakaalu avastamiseks ning elimineerimiseks, aga ka tootmiskulude kontrolli all hoidmiseks ja ulatuslikuks statistikaks. Kontrollkaalud kaaluvad toote konveierlindil ilma toodet seisma jätmata. Üle- ja alakaalulised tooted eemaldatakse kontrollkaalu konveierlindilt mitmel erineval viisil, näiteks pneumaatilise tõukuri või suunaja abil.

 

Pildil Teltek kontrollkaal kombinatsioonis Cassell metallidetektoriga või röntgenseadmega.

 

Rohkem infot tootja kodulehelt: www.teltek.se – Teltek i Örebro AB

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.