...

Bentsai käsiprinter

Bentsai käsiprinter – kerge, lihtne käsitleda ning vee-ja tolmukindlus tagab töötamise rasketes tingimustes. Käsiprinter prindib pea kõikidele materjalidele: puit, metall, paber, papp, plastik jne.

Markeerige mida tahate, kuidas tahate

Käsiprinteriga kaasneb teatav vabadus – vaid kassett sisse ning saab markeerida: vertikaalselt, horisontaalselt, diagonaalselt ja ringjooneliselt. Saab kasutada igas tootmisprotsessis – toote markeerimiseks, kastiprinterina ning näiteks euroaluse markeerimiseks.

Bentsai pallet

Käsiprinterid sobivad hästi paberetiketi asemel. Käsiprinterid on hooldusvabad – ainus kulumaterjal on tint. Etikette kasutades kulub kleebisetikette ja kui neid ise printida, lisanduvad veel sellega seonduvad kulumaterjalid. 

Käsiprinteri seadistamine on lihtne ja loogiline. Puutetundliku ekraaniga saab kerge vaevaga tööd kujundada. On võimalik ka mitmerealiselt printida. 

Kirjatüüp ehk font on muudetav, saab printida logosid, pilte, QR koode, triipkoode jms. Samuti saab trükkida kuupäeva, tooteloendurit kui ka andmebaasist võetud andmeid mis muutuvad iga printimisega. Mis peamine, see kõik jääb selge ja loetav.

Tootevalik

Bentsai B10 mini

Bentsai B3

Bentsai B30/35

Bentsai B80-85

Näidis prinditud kile ja papi peale. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.