...

Uus tase kaablite markeerimisel

Maailmas, kus kaablitööstus seisab silmitsi paljude väljakutsetega, on innovatsioon liikumapanev jõud. Markeerimisseadmete valmistaja Leibinger tõi sel aastal turule uue printeri, mis pakub kaablitootjatele revolutsioonilisi uuendusi. 

Markeerimine kaablitööstuses

Kliendid loodavad saada järjest võimsamaid ja töökindlamaid kaableid. Kaablite väljatöötamisel ja tootmisel tuleb järgida väga paljusid tingimusi, eelkõige ohutusstandardeid. Lisaks muutub jätkusuutlikkuse teema üha aktuaalsemaks, mis puudutab keskkonnanõuedeid ja CO2 heitkoguste vähendamist kogu väärtusahelas. 

Need väljakutsed tuleb lahendada pidevalt kasvavate tooraine- ja energiakulude tasutal. 

Markeerimisseadme roll Teie tootmises

Tõhus markeerimine mängib kulude vähendamisel suurt rolli. CIJ printer (Continuous Inkjet Technology) on ülemaailmsel kaabliturul kõige levinum markeerimistehnoloogia. 2023. aastal tõi Saksa LEIBINGER turule oma uue IQJET printeri, mis on väljatöötatud kuluefektiivsust ja jätkusuutlikkust silmas pidades. Printer ei vaja oma esimese 5 kasutusaasta või 20 000 töötunni jooksul hooldust! Printer ei vaja ka tüüpilisi puhastusprotseduure. Sellel printeril on seetõttu seisakuid palju vähem, kui teistel turul olevatel toodetel.

Miks Leibinger?

CIJ printeri tehnoloogia on soodne ja paindlik lahendus kaablitööstuses esinevatele väljakutsetele. Jugaprinterid sobivad peaaegu kõikidele pindadele ja erinevate kujudega toodetele. Printimine on kontaktivaba ning tootmisesse integreerimine on lihtne. Tindid kuivavad ülikiiresti ja neid saab kanda nii heledatele kui ka tumedatele aluspindadele, andes hea ja selgelt loetava kirja. Tavaliselt on CIJ-printerite puuduseks regulaarne puhastamine. Selleks ajaks tuleb tootmisliin peatada, mis võib kujuneda tülikaks kui ka kulukaks. 

Leibingeri printeritega on pesutsüklid minevik! Kui tootmine peatub, tõmbub düüs tagasi, sulgedes tindiringluse ja takistades tindi kuivamist. Uuesti alustamiseks tuleb düüs uuesti välja ja jätkab printimist. Seda kõike ilma puhastus- või loputustsükliteta. 

Video Leibingeri patenteeritud düüsi sulgemise süsteemist: 

Tint ei kuiva, ehk prindipead ei pea puhastus- ja loputustsüklitega pidevalt pesema, mis aitab lahustikulud hoida minimaalsed.

Arvutage, palju Teie saaksite säästa uue Leibinger IQJET-iga siit!

Kokkuvõtteks

Juba enne uusimat IQJET-i olid Leibingeril võimsad markeerimisseadmed kaablitööstuse jaoks – muuhulgas JET Rapid Wire kiirustega kuni 1000 m/min või JET Rapid Wire PI nii tumedatele kui ka mustadele kaablitele printimiseks. JET3up MI mikroprintimiseks väga väikestel pindadel. Kõik Leibingeri printerid on varustatud LEIBINGER düüside tihendussüsteemiga ja tagavad kõrgetasemelise kvaliteedi. 

Rohkem teavet uue IQJET kohta tootja kodulehelt: www.leibinger-group.com/iqjet 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.